O NAS

Dwa ciała - dwie dusze - jedna miłość. Ciało męskie, pełne sportowej siły i ciało kobiece - filigranowe, będące uosobieniem delikatności i gracji.

Jesteśmy duetem akrobatycznym, działającym od 2011 roku. Postanowiliśmy połączyć nasze pasje, sprawność fizyczną i zdobyte wcześniej umiejętności.

Bartek to pięciokrotny Mistrz Polski Juniorów w Fitnessie Gimnastycznym Mężczyzn oraz Mistrz Polski Seniorów z 2016 roku. Ma także na swoim koncie 3 medale z Mistrzostw Europy oraz udział w Mistrzostwach Świata (IV miejsce).

Delfina natomiast może pochwalić się II miejscem na Mistrzostwach Świata i III miejscem na Mistrzostwach Europy w formacjach tanecznych.

Posiadane zdolności okazały się doskonałym przepisem na sukces i umożliwiły nam zwycięstwo w V edycji programu MAM TALENT. Nie był to koniec naszej telewizyjnej przygody, bowiem dwukrotnie zostaliśmy zaproszeni jako goście specjalni do tego programu - w 2013 roku (VI edycja) i 2017 roku (X edycja).

Podbudowani wspólnymi uzdolnieniami, poprzez ciężką pracę i wytrwałość w treningu, przekuliśmy nasze marzenia w rzeczywistość. Jak często słyszymy - działamy wbrew prawom fizyki. Łącząc to z doskonałą muzyką zawsze tworzymy unikalne i niezapomniane widowisko.

Poprzez figury akrobatyczne i taneczne pokazujemy piękno ludzkiego ciała, zaś całą oprawą występu dążymy do stworzenia małego "dzieła sztuki". Nasza zdolność kreacji nie zna granic. Zapraszamy do naszego świata...

TOP