PARTNERZY

KOSMETOLOGIA PROFESJONALNA

Gabinet kosmetyczny oferujący szeroki wachlarz usług pielęgnacyjnych na twarz, ciało oraz manicure i pedicure. Dzienne SPA to jeden z naszych partnerów dzięki którym korzystamy z wachlarza możliwości tego salonu. Nieustannie dbają abyśmy prezentowali się nienagannie a nasza cera na scenie zawsze była promienna, zdrowa i wypoczęta.

MANIMI STYLIZACJA PAZNOKCI

To niezwykłe miejsce gdzie każdy klient czuje się swobodnie. Salon Manimi doskonale wie co znaczy dbałość o detale i powiedzenie ,,diabeł tkwi w szczegółach”. Piękne i zadbane paznokcie odpowiednio dobrane do strojów i charakteru imprezy, to dla jednych drobnostka ale na scenie to dopełnienie wizerunku.

PODOLOGIA

Podologia to dziedzina medycyny zajmująca się nie lekarskimi zabiegami na stopach i podudziach. Zabiegi podologiczne odnoszą się zarówno do działań profilaktycznych, rehabilitacyjnych, jak i leczniczych, w  przeciwieństwie do kosmetycznych zabiegów na stopach. Specyfika naszej dziedziny charakteryzuje się bosymi treningami oraz występami. Centurm Podologii w Rzeszowie bacznie kontroluje stan naszych stóp za co serdecznie dziękujemy.

FUNDACJA PODKARPACKIE HOSPICJUM

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci jest specjalistyczną organizacją, działającą na terenie województwa podkarpackiego. Zostało powołane, aby objąć opieką domową dzieci i młodzież z chorobami nowotworowymi oraz innymi nieuleczalnymi i postępującymi schorzeniami. Jeżeli masz możliwość, pomóż i ty. Wystarczy że oddasz 1% podatku. ,,Nie ważne jaki masz TALENT, ważne że pomagasz”.

MAGDALENA WRONIAK - KRUPA

Odpowiedzialna za opracowanie tekstów które znajdują się na naszej stronie oraz ofercie a także zapowiedzi dla konferansjerów. Nikt w tak piękny, dosłowny i dokładnie obrazujący sposób nie opisze naszych układów choreograficznych jak właśnie Magdalena.

SZKOŁA TAŃCA DREAM DANCE

Moją specjalizacją jest tworzenie choreografii do pierwszego tańca dla Pary Młodej. Równie dużą przyjemność sprawia mi nauczanie tańców weselnych, użytkowych oraz towarzyskich”. Magdalena towarzyszyła nam w przygotowaniach do najważniejszego dla nas dnia Ślubu. To właśnie jej zawdzięczamy nasz niepowtarzalny pierwszy taniec.

PROPAGANDA STUDIO

Obrazkami opowiadamy przeróżne historie”…również i naszą opowiedzieli co możecie zobaczyć i podziwiać w naszych filmikach promocyjnych. Wielkie podziękowania za idealnie prezentujące nas materiały promocyjne.

TOMASZ KABIS

W iluzji tkwi tajemnica i zagadkowość, które sprawiają, że otaczająca nas rzeczywistość nabiera bajkowych kolorów. Zdumienie, niepewność i zachwyt publiczności powodują to, że nie wyobrażam sobie życia bez dzielenia się z ludźmi iluzją. Bajkowy świat jest mi bliski od samego początku mego istnienia”. Nasze możliwości i talenty połączyła jedna scena co zaowocowało wspólnym projektem ,,Kabis Show i przyjaciele".

MALOWANIE ŚWIATŁEM - TOMASZ GAS

Młody pasjonat Malowania Światłem. Zaklinacz kobiecego piękna na fotograficznej kliszy”. Nie tylko kobiece piękno potrafi idealnie uchwycić ale również uwiecznić na kadrze kunszt ewolucji akrobatycznych.

SHOOTiT

Kreatywny i niezwykle komunikatywny zespół, potrafi stworzyć niebanalne sesje zdjęciowe, które cieszą oko i przywołują najmilsze wspomnienia. 

PROMOCNi

Dlaczego Fotografia reklamowa jest ważna? Bo dobre pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. I właśnie o takie dobre wrażenie agencja fotograficzno-reklamowa Promocni zadbała w naszym duecie. Za wszystkie projekty graficzne oraz przygotowanie strony, dziękujemy.

TOP