Lollipop duo

LOLLIPOP DUO

It’s time for something totally ‘fresh’, scented with novelty and a bit of avant-garde.. It’s a different perspective and…an overwhelmingly spectacular stage prop, since on stage we will be accompanied by the Freestanding Aerial Hoop. It’s an object designed to perform aerial stunts, though not demanding of being hung. It’s an ideal perspective for standard aero acrobatics, where often the barrier is the seating, unsuitable for such performances.


Guest performance presented in "Got Talent".

We are the first duo in Poland possessing and performing shows with that rotational object. The character and disparateness of the object makes a tremendous impression. Therefore, provided you have been expecting a show with spectacular skills – this will not let you down.

LOLLIPOP SOLO

Kobiecy występ solowy z wykorzystaniem rekwizytu ,,Lollipop” pozwala nam ujrzeć to co w kobiecie najpiękniejsze - artystkę, w nieco innym, bardziej mocnym wydaniu

Nie ujmując ani grama z jej lekkości i gracji a jednocześnie delikatną, podkreśloną subtelnymi ewolucjami sprawiającymi wrażenie bardzo skomplikowanych a zarazem łagodnych i przyjemnych dla oka.

ADAGIO

Jak wskazuje nazwa, w tym występie nacisk kładziemy na powolne wykonywanie ruchów. Zwolnione tempo ma na celu poruszyć widza kunsztem wykonywanego pokazu.

Nadzwyczaj ciekawie prezentuje się stateczna siła, połączona z wyjątkową gracją i gibkością ciała. Tłem jak zwykle jest piękna muzyka, która w połączeniu z akrobatycznymi ewolucjami przenosi nas w świat magicznej, duchowej przestrzeni, daleko poza ramy zwykłych, emocjonalnych przeżyć.

POZYTYWKA

Historia pięknej i bajkowej, choć nieco trudnej miłości. On zafascynowany porzuconą pozytywką, ona na nowo „nakręcona”, wywyższona mocą  miłości. Bliska upadku niespodziewanie odzyskuje siły w jego ramionach.


Pokaz Finałowy

Ten mini spektakl to zapowiedź akrobatycznych ewolucji wysokich lotów, okraszony bajkowym klimatem i pięknymi, można by rzec, słodkimi strojami. Pokaz jest dynamiczny, choć nie pozbawiony trudnych elementów indywidualnych, pozwalających dostrzec niezwykłą wręcz równowagę ciała.

ROMANTIC DUO

Jak sama nazwa wskazuje zahaczamy o wątek miłosny. Miłość jest czymś wyjątkowym i nie raz bywa przewrotna ale też i piękna. Z jednej strony odrzucenie – z drugiej –przyciąganie


Występ półfinałowy

Które nie pozwala o sobie zapomnieć i zgubna namiętność, podsycana niepewnością. Show jest oparte na figurach stricte siłowych i opartych na balansie dwóch ciał, zaś przesłaniem jest zaufanie, widoczne w każdej pozycji akrobatycznej. Magiczna gra świateł i zapierające dech w piersiach akcenty muzyczne są siła napędową tego pokazu i w pełni odzwierciedlają możliwości fizyczne naszego duetu.

MARIONETKA

Ona zna życie tylko z perspektywy sznurków. On potrafi idealnie Nią sterować. Do czasu... Marionetka chcąc zasmakować prawdziwego życia, buntuje się i w sprytny, wręcz niezauważalny sposób opuszcza sznurki.

W kolejnych sekwencjach układu nie zostaje już nic z bezwładu, spuszczonego wzroku i początkowej bezsilności marionetki. Wykonuje skomplikowane ruchy, jakby chciała omamić, uwieść, unieruchomić lalkarza, co finalnie udaje się jej zrobić.

Wraz z kolejnymi konfiguracjami gestów i nastrojem układu zmienia się też muzyka - z delikatnej przechodzi w bardziej dynamiczną i tajemniczą. Widzimy piękne ruchy, które momentami wydają się nam, niczym wykonywane w trójwymiarze. Wspaniałe ewolucje podkreślają profesjonalizm akrobatów i pozostawiają nas w osłupieniu, ze znakiem zapytania w głowie. Nowe rekwizyty, wykorzystane w choreografii nawiązują do tematu widowiska teatralnego i wspaniale budują jego całość.

PIANO

Przedstawiamy symfoniczną oraz elegancką odsłonę naszej akrobatyki. Poważnie zapowiadający się początek podkreślony przez zjawiskowe klasyczne fraki. Duet quot;muzyków", którzy próbują stworzyć własną orkiestrę...

I nagle wybucha między nimi magnetyczna energia, niesiona przez wspaniałą muzykę instrumentalną. W pokazie zostały połączone całe sekwencje ewolucji akrobatycznych ze specjalnie przygotowaną choreografią.

Występ Gościnny 

Widzimy zarówno lekkość, piękno i estetykę ruchu, jak i doskonałą synchronizację tych bardziej dynamicznych momentów. Na oczach widzów powstają imponujące i pozornie niemożliwe figury, wymagające absolutnej kontroli i znajomości swoich ciał. Jest to pokaz dla wszystkich, którzy kładą nacisk na oryginalność i widowiskowość.

OBLIVION

Genialna kompozycja widowiska nie tylko ukazuje widzom pasję w każdym wykonywanym geście i figurze, ale także podkreśla, jak pięknie można połączyć dwie przeciwstawne osobowości: delikatną i silną.

Układ jest ekspresyjny i dynamiczny. Choreografia zawiera nie tylko elementy akrobatyczne - zauważyć można również taniec, który przyciąga wzrok widza i pozwala go ponieść w głąb opowiadanej przez artystów historii.

Muzyka niezwykle dokładnie nadaje rytm całemu pokazowi. Początkowo mocna i energetyczna, przechodzi w wolniejszą, spokojniejszą, co ma swoje odzwierciedlenie w złagodnieniu ruchów akrobatów. Ten pokaz jest kolejnym przykładem na to, jak ciężka praca i wyjątkowe uzdolnienia pomagają osiągnąć mistrzostwo w swojej dziedzinie.

BOND

Jest to pokaz, inspirowany filmem i postacią Jamesa Bonda. Muzyka wykorzystana w układzie pochodzi z najnowszej części pt. Spectre. Przedstawiamy zmysłowe show, ukazujące niesamowitą chemię, która rodzi się pomiędzy przystojnym gentlemanem a piękną i pełną gracji kobietą.

Zaprezentowane ewolucje są sensualne, ale w sposób wysmakowany oraz delikatny i - co rzuca się w oczy najbardziej - wykraczają poza przeciętne ludzkie umiejętności.

Widzowie z pewnością poczują się uwiedzeni, gdyż figury zostały misternie dopracowane w każdym szczególe. Niezwykle efektowne unoszenia i widowiskowe zakończenie to ukoronowanie ciężkiej pracy i prawdziwej miłości. Chciałoby się rzec: świat to za mało...gdy się kocha.

Contact us!

Bartłomiej Byjoś

723 146 553

Delfina Przeszłowska-Byjoś

603 386 687

kontakt@delfinaibartek.com.pl

TOP