LOLLIPOP DUO

Daj się porwać akrobatycznej awangardzie, perfekcji i doskonałości. Niech zachwyci Cię artystyczna synchronizacja i ekspresja. LOLLIPOP DUO, czyli zawieszeni w czasoprzestrzeni, tworzymy swoją własną rzeczywistość i wyznaczamy prędkość czasu. To widowisko nasycone figurami i ewolucjami odkrywającymi nowe, zdumiewające umiejętności i możliwości. Swoista pasja nad ciałem i próba uchwycenia tego, czym jest ruch.

Na scenie towarzyszy nam rekwizyt - wolnostojący i obrotowy, który jest idealną alternatywą dla standardowej aero akrobatyki. Freestanding Aerial Hoops umożliwia nam wykonanie akrobacji powietrznych i ukazanie piękna ciał. LOLLIPOP DUO, to dedykacja dla osób spragnionych akrobatyki w czystej postaci: trudnych elementów technicznych i ewolucji, zamkniętych w nowoczesnej i płynnej choreografii.

Występ z użyciem rekwizytu zwanego lollipop, czy inaczej freestanding aerial hoop lub lollipop lyra wprowadziliśmy do swojej oferty jako pierwsi w Polsce, zainspirowani sztuką cyrkową. Wykorzystanie lollipopa nadaje układowi oryginalności, płynności i dynamiki. Nawiązuje do akrobatyki powietrznej, ale nie wymaga dodatkowych prac związanych z podwieszaniem rekwizytów stricte powietrznych. Lollipop, to rekwizyt wolnostojący.

To układ dla wymagających, ale tacy są nasi Klienci i widzowie.

Zobacz występ Lollipop Duo na Youtube

Zainteresowany? Napisz do nas.

Kontakt Delfina & Bartek

Jesteśmy dla Was i chcemy spełniać Wasze oczekiwania, dostarczając emocji i występu na najwyższym poziomie. Planując pokaz, dbamy o najdrobniejsze elementy organizacyjne, by Wasi goście otrzymali artystyczny spektakl, który na długo pozostanie w Ich pamięci. Chcemy, byś razem z nami udał się w artystyczną podróż do świata pasji i emocji, gdzie najpiękniejsze chwile zamknęliśmy w niecodziennym widowisku.

Bartłomiej Byjoś

Delfina Przeszłowska-Byjoś

kontakt@delfinaibartek.com.pl

TOP