MARIONETKA

Ona zna życie tylko z perspektywy sznurków, za które ktoś pociąga. On potrafi idealnie nią sterować. Do czasu... Marionetka chcąc zasmakować prawdziwego życia, buntuje się i w sprytny, wręcz niezauważalny sposób opuszcza sznurki, by przejąć kontrolę.

W kolejnych sekwencjach układu marionetka zmienia się na naszych oczach. Ze słabej, uległej i bezsilnej lalki, zdanej na lalkarza, zmienia się w silną i samodzielną. Sama wykonuje skomplikowane ruchy, chcąc go omamić, uwieść i unieruchomić, co finalnie udaje się jej zrobić.

Wraz z kolejnymi konfiguracjami gestów i nastrojem układu, zmienia się też muzyka. Z delikatnej przechodzi w bardziej dynamiczną i tajemniczą. Widzimy piękne ruchy akrobatyczne i taneczne, które momentami wydają się nam, niczym wykonywane w trójwymiarze. Delikatny i subtelny układ w pewnym momencie nabiera tempa i dynamiki.

Wspaniałe ewolucje podkreślają profesjonalizm akrobatów i pozostawiają nas w osłupieniu, ze znakiem zapytania w głowie. Nowe rekwizyty, wykorzystane w choreografii naw iązują do tematu widowiska teatralnego i wspaniale budują jego całość. Spektakl zostaje w pewnym momencie urwany, by po chwili zobaczyć aktorów na nowo. Tym razem widzimy bardzo mocny, dynamiczny i naszpikowany skomplikowanymi elementami układ. Słaba marionetka przejmuje kontrolę nad zafascynowanym nią lalkarzem i teraz, to ona pociąga za sznurki.

MARIONETKA, to występ akrobatyczny, a w zasadzie spektakl, pokazujący najwyższy kunszt aktorów. Idealna na imprezy w klimacie bajkowym czy teatralnym.

Zobacz występ Marionetka Duo na Youtube

Zainteresowany? Napisz do nas.

Kontakt Delfina & Bartek

Jesteśmy dla Was i chcemy spełniać Wasze oczekiwania, dostarczając emocji i występu na najwyższym poziomie. Planując pokaz, dbamy o najdrobniejsze elementy organizacyjne, by Wasi goście otrzymali artystyczny spektakl, który na długo pozostanie w Ich pamięci. Chcemy, byś razem z nami udał się w artystyczną podróż do świata pasji i emocji, gdzie najpiękniejsze chwile zamknęliśmy w niecodziennym widowisku.

Bartłomiej Byjoś

Delfina Przeszłowska-Byjoś

kontakt@delfinaibartek.com.pl

TOP