Warsztaty z Akrobatyki

Spotkanie z Delfina i Bartkiem – duetem akrobatycznym, zwycięzcami V edycji mam talent. Na co dzień sportowcami i artystami. Delfina i Bartek zarażają pasją i dzielą się zdobytymi doświadczeniami ze scen różnego formatu. W czasie spotkania opowiadają o tym jak doszło do tego, że wystąpili przed setkami tysięcy widzów, dlaczego warto trenować i jak znaleźć swoją pasję oraz prowadzą warsztaty akrobatyczne.

Spotkanie łączy w sobie:

  • Pogadankę motywacyjną opartą o ciekawe materiały (prezentacja zdjęć i filmów z treningów, sceny i MAM TALENT).
  • Q&A, czyli pytania zadawane przez uczestników dla Delfiny i Bartka, na które odpowiadają.
  • Warsztaty akrobatyczne dla każdego – mają na celu pokazanie dyscypliny jaką jest akrobatyka, ale przede wszystkim zachęcają do aktywności. W ich trakcie można spróbować stanąć na rękach, wyginać się w przysłoniony „mostek”, rozciągać się do szpagatu, a wszystko to pod czujnym okiem prowadzących którzy asekurują i udzielają cennych rad.
  • Zaprezentowanie kilku figur i elementów z odpowiedzią na pytanie „Jak to jest możliwe?”
  • „Pokaż na co Ciebie stać”, czyli zabawa z uczestnikami polegająca na prezentacji przez nich swoich umiejętności, a jednocześnie ucząca odwagi i pewności siebie.

Spotkanie zakończone jest „Chwilą dla fotografów”

Jest do dobry moment na zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia, otrzymania autografu i gadżetów od Delfiny i Bartka oraz krótką rozmowę.

Istnieje możliwość podzielenia oferty na dwa spotkania: Pogadanka – Warsztaty
warsztaty dla dzieci z akrobatyki

Dla kogo

Dzieci i rodzice

Rodzice jako obserwatorzy

Koszt

Zaptaj o cenę

Formularz na dole strony

Czas trwania

90 min – 150 min

Zainteresowany? Napisz do nas.

Kontakt Delfina & Bartek

Jesteśmy dla Was i chcemy spełniać Wasze oczekiwania, dostarczając emocji i występu na najwyższym poziomie. Planując pokaz, dbamy o najdrobniejsze elementy organizacyjne, by Wasi goście otrzymali artystyczny spektakl, który na długo pozostanie w Ich pamięci. Chcemy, byś razem z nami udał się w artystyczną podróż do świata pasji i emocji, gdzie najpiękniejsze chwile zamknęliśmy w niecodziennym widowisku.

Bartłomiej Byjoś

Delfina Przeszłowska-Byjoś

kontakt@delfinaibartek.com.pl

TOP