O NAS

DELFINA & BARTEK

Jesteśmy marzycielami i to właśnie z pomocą marzeń stworzyliśmy pokazy, do których zabieramy Cię, byś odkrył to, co nieznane, poznał to, co niemożliwe i zachwycił się, tym co nieoczywiste.
Każdy z naszych występów artystycznych to kwintesencja piękna ludzkiego ciała i jego ukrytych możliwości. Choreografia dopracowana akcesoriami, kreacjami, makijażem i światłem wzbudza podziw, zachwyt i niedowierzanie.

Jaka jest nasza historia?

Delfina to urodzona i tytułowana tancerka, która może pochwalić się II miejscem na Mistrzostwach Świata i III miejscem na Mistrzostwach Europy w formacjach tanecznych. Ogromna wiedza zdobyta w tańcu i umiejętność pracy nad ciałem, skutkowała rozpoczęciem przygody z akrobatyką. Od 8 lat trwa do dzisiaj, z każdym rokiem nabierając coraz większego tempa. Jej definicja na pokaz idealny? Precyzja taneczna, perfekcyjny ruch, subtelność i sensualność. Niecodzienny przekaz zamknięty w filigranowym ciele sprawia, że każdy występ Delfiny to prawdziwe dzieło sztuki. 

Bartek to sportowy duch, który pasję nad ciałem kształtował od najmłodszych lat. Dzięki ciężkiej pracy został pięciokrotnym Mistrzem Polski Juniorów w Fitnessie Gimnastycznym Mężczyzn. W 2016 roku natomiast wypracował tytuł Mistrza Polski Seniorów. Jego sportową drogę dopełniają również tytułu międzynarodowe; jest trzykrotnym medalistą Mistrzostw Europy oraz zdobywcą IV miejsca na Mistrzostwach Świata. Bartek to perfekcjonista, który bawi się sztuką akrobatyczną, przez co, to co robi, jest zachwycająco naturalne i swobodne. To siła dotknięta delikatnością. 

Zwycięzcy 5 edycji "MAM TALENT"

przepiękny występ delfiny i bartka który zagwarantował im zwycięstwo w programie TVN MAM TALENT

Nasze drogi połączyły się w 2011 roku. Dzięki wcześniej zdobytym umiejętnościom, sprawności fizycznej i pasji stworzyliśmy akrobatyczny duet. Wzajemne zrozumienie do pracy i sportu okazały się przepisem na sukces, który przyniósł nam zwycięstwo w V edycji programu MAM TALENT. Za wkład w akrobatykę i naszą ciężką pracę zostaliśmy nagrodzeni i ponownie zaproszeni do programu, jako goście specjalni – w 2013 roku (VI edycja) i 2017 roku (X edycja).

Co nas inspiruje?

Pozornie najprostsze rzeczy, w których tak naprawdę ukryty jest piękny przekaz. Odnajdujemy to na treningach, spotkaniach ze znajomymi, w książkach i filmach.

Sztuka jest wszędzie, rozejrzyj się, by ją odkryć.
My tak zrobiliśmy! :)

Mówią o nas, że działamy wbrew prawom fizyki. My natomiast codziennie przełamujemy słabości i potencjalne ograniczenia, jakie stawia przed nami ciało. Podążamy za doskonałością i perfekcyjnością, dlatego chcemy się z Wami dzielić naszym nietypowym, akrobatycznym światem. Dopełniamy się wzajemnie, a jednocześnie zachowujemy indywidualność, przez co każdy z naszych występów ma dwóch aktorów, obsadzonych w roli głównej.

Miłość i pasja, to główne elementy które wchodzą w skład sukcesu delfiny i bartka

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą występów i portfolio - miejscem, w którym odkryjesz to, czym zaskakujemy i zachwycamy.

TOP