PARTNERZY

Manimi – Stylizacja Paznokci

To niezwykłe miejsce, które podąża za perfekcyjnością, śmiało wprowadzając w życie powiedzenie, że „diabeł tkwi w szczegółach”. Stylizacja paznokci to nie tylko dopełnienie wizerunku scenicznego, ale też element kostiumu, który jest kropką nad i. Manimi dba o to najlepiej!

Kosmetologia Profesjonalna

Gabinet SPA to jeden z naszych stałych partnerów, który dba o jeden z najważniejszych aspektów naszych występów – zdrowy wygląd. Pracujemy twarzą, opowiadając mimiką nasze emocje i przekaz pokazu. Wsparcie w postaci usług pielęgnacyjnych na twarz, sprawia, że zawsze prezentujemy się doskonale, a nasza cera nawet w świetle ostrych reflektorów wygląda zdrowo i promiennie.

CunaZone – odzież sportowa

Polska marka, oferująca odzież i akcesoria sportowe. Zachowują wysoką jakość przy atrakcyjnych cenach, przez co są bezkonkurencyjni. Nas wspierają w doborze ubrań treningowych na cały rok. Co ważne, ich produkty sięgają po najnowsze technologie, łącząc funkcjonalność, estetykę i duży komfort. Trenujesz? Sięgaj po CunaZone!

Centrum Opieki Długoterminowej - Fizjoterapia

Dla akrobatów i sportowców narażonych na częste kontuzje opieka fizjoterapeutyczna jest niezwykle ważna. Z usług Centrum Opieki Długoterminowej w Łańcucie korzystamy od kiedy pracujemy na scenie. Ogromna wiedza i profesjonalizm Michała nie raz pozwoliły nam szybko wrócić do formy. Gorąco polecamy.

ShooTiT – fotografia

Dobry strzał? Oni wiedzą jak go rozgryźć. Kreatywni, odważni, otwarci na to, co niebanalne i zaskakujące! Sesje zdjęciowe złapane w ich kadr to miły powrót do wspomnień. Chwytają to, co niezauważalne i zostawiają na zawsze.

Makeupownia – makijaż

Makijaż sceniczny to nieodłączny element naszego wizerunku i całego widowiska. Pomaga wyrazić emocje i poniekąd jest przedłużeniem kostiumów. Jednym słowem, musi być idealny! Makeupownia to studio kosmetyki profesjonalnej, gdzie z pomocą pędzla dzieją się cuda. Kreacje powstałe na naszych twarzach pięknie malują emocje. Dzięki temu zarówno występy i sesje zdjęciowe są kompletne.

Ideal Body – trening ems

Trening poprzez elektrostymulację mięśni? Ideal Body to jedno z tych miejsc na mapie Rzeszowa, które wspiera nas w budowie mięśni i ich wzmacnianiu, poprawie kondycji i ogólnej regeneracji. Dają wycisk i nie chcą słuchać wymówek. Skuteczni, pomocni i chętni do dzielenia się wiedzą. Dziękujemy!

Podologia – pielęgnacja stóp

Specyfika naszej pracy charakteryzuje się bosymi treningami i występami. Ma to wpływ nie tylko na sam wygląd stóp, ale też ich zdrowie. Instytut Podologiczny w Rzeszowie to miejsce, które wspiera nas profesjonalnymi zabiegami z dziedziny profilaktyki, rehabilitacji i leczenia. To dzięki Wam, nasze stopy czują się lekko!

Fly Park - centrum rozrywki

Jak lecieć wysoko to tylko we Fly Park. Miejsce, gdzie z przyjemnością przeczymy grawitacji i wskakujemy w rolę dzieciaków. Rzeszowski park trampolin to miejsce, które łączy zabawę i naukę. Bo kto powiedział, że trening nie może być z przymrużeniem oka?

Mike Media - filmowanie

Łapią w kadr, tworzą, zapraszają Cię do swojego świata, a Ty w nim przepadasz. Krótką zajawką złowią Cię w swoje kreatywne sidła, a kiedy kręcą Vloga, masz wrażenie, że jesteś na planie filmu. Twórcy, kreatorzy, pasjonaci. Najlepsi i zawsze krok przed wszystkimi.

TOP