OBLIVION

Mocny, dynamiczny i niezwykle spektakularny występ. Genialna kompozycja widowiska nie tylko ukazuje widzom pasję w każdym wykonywanym geście i figurze, ale także podkreśla, jak pięknie można połączyć dwie przeciwstawne osobowości: delikatną i silną.

Układ jest ekspresyjny i dynamiczny. Choreografia zawiera nie tylko elementy akrobatyczne, ale również sporo elementów tańca, który przyciąga wzrok widza i pozwala go ponieść w głąb opowiadanej przez artystów historii.

Specjalnie dobrana muzyka nadaje rytm całemu pokazowi. Początkowo mocna i energetyczna, przechodzi w wolniejszą, spokojniejszą, co ma swoje odzwierciedlenie w złagodzeniu ruchów akrobatów. Całość naszpikowana trudnymi i wymagającymi elementami akrobatycznymi, które zapierają dech w piersi.

Ten pokaz jest kolejnym przykładem na to, jak ciężka praca i wyjątkowe uzdolnienia pomagają osiągnąć mistrzostwo w swojej dziedzinie. OBLIVION idealnie sprawdzi się na imprezach o mocnym i zdecydowanym charakterze. Doskonały dla firm, marek i instytucji chcących podkreślić swoją mocną pozycję na rynku.

Zobacz występ Oblivion Duo na Youtube

Zainteresowany? Napisz do nas.

Kontakt Delfina & Bartek

Jesteśmy dla Was i chcemy spełniać Wasze oczekiwania, dostarczając emocji i występu na najwyższym poziomie. Planując pokaz, dbamy o najdrobniejsze elementy organizacyjne, by Wasi goście otrzymali artystyczny spektakl, który na długo pozostanie w Ich pamięci. Chcemy, byś razem z nami udał się w artystyczną podróż do świata pasji i emocji, gdzie najpiękniejsze chwile zamknęliśmy w niecodziennym widowisku.

Bartłomiej Byjoś

Delfina Przeszłowska-Byjoś

kontakt@delfinaibartek.com.pl

TOP