BOND

Jest to pokaz, inspirowany filmem i postacią Jamesa Bonda. Muzyka wykorzystana w układzie pochodzi z filmu Spectre. Przedstawiamy zmysłowe show, ukazujące niesamowitą chemię, która rodzi się pomiędzy przystojnym mężczyzną, a piękną i pełną gracji kobietą.

Zaprezentowane ewolucje są sensualne, ale w subtelny i delikatny sposób, to co rzuca się w oczy najbardziej - wykraczają poza przeciętne ludzkie umiejętności.

Widzowie z pewnością poczują się uwiedzeni, gdyż figury zostały dopracowane w każdym szczególe. Niezwykle efektowne unoszenia i widowiskowe zakończenie, to ukoronowanie ciężkiej pracy i prawdziwej miłości. Chciałoby się rzec: „świat to za mało”, gdy się kocha.

Całość dopełniona fenomenalną muzyką z filmu o przystojnym Agencie OO7.

Pokaz został stworzony na specjalne zamówienie Klienta, który organizował event w stylu James Bond i sprawdził się doskonale.

To idealny pokaz artystyczny na duże i wystawne eventy. Pozwala przenieść publiczność w inny świat, pełen namiętności i pasji, rodem z Hollywood.

Zainteresowany? Napisz do nas.

Kontakt Delfina & Bartek

Jesteśmy dla Was i chcemy spełniać Wasze oczekiwania, dostarczając emocji i występu na najwyższym poziomie. Planując pokaz, dbamy o najdrobniejsze elementy organizacyjne, by Wasi goście otrzymali artystyczny spektakl, który na długo pozostanie w Ich pamięci. Chcemy, byś razem z nami udał się w artystyczną podróż do świata pasji i emocji, gdzie najpiękniejsze chwile zamknęliśmy w niecodziennym widowisku.

Bartłomiej Byjoś

Delfina Przeszłowska-Byjoś

kontakt@delfinaibartek.com.pl

TOP