PIANO

Przedstawiamy symfoniczną oraz elegancką odsłonę naszej akrobatyki. Poważnie zapowiadający się początek podkreślony przez zjawiskowe, klasyczne fraki, po pewnym czasie nabiera lekkości i humoru. Duet „muzyków", którzy próbują stworzyć własną orkiestrę...

I nagle wybucha między nimi magnetyczna energia, niesiona przez wspaniałą muzykę instrumentalną. W pokazie zostały połączone całe sekwencje ewolucji akrobatycznych, ze specjalnie przygotowaną choreografią.

Jesteśmy tu zarówno muzykami jak i instrumentami muzycznymi. Występ zawiera elementy humorystyczne, w których duet Delfina i Bartek realizuje swoje marzenia o byciu wielkimi muzykami :D

W układzie PIANO widzimy zarówno lekkość, piękno i estetykę ruchu, jak i doskonałą synchronizację w tych bardziej dynamicznych momentach. Na oczach widzów powstają imponujące i pozornie niemożliwe do wykonania figury, wymagające absolutnej kontroli i świadomości swoich ciał – własnego i partnera. Jest to pokaz dla wszystkich, którzy kładą nacisk na oryginalność i widowiskowość.

Pokaz akrobatyczny idealnie pasuje zarówno na eleganckie bale i przyjęcia, jak również na imprezy o lżejszym charakterze.

Zobacz występ Piano Duo na Youtube

Zainteresowany? Napisz do nas.

Kontakt Delfina & Bartek

Jesteśmy dla Was i chcemy spełniać Wasze oczekiwania, dostarczając emocji i występu na najwyższym poziomie. Planując pokaz, dbamy o najdrobniejsze elementy organizacyjne, by Wasi goście otrzymali artystyczny spektakl, który na długo pozostanie w Ich pamięci. Chcemy, byś razem z nami udał się w artystyczną podróż do świata pasji i emocji, gdzie najpiękniejsze chwile zamknęliśmy w niecodziennym widowisku.

Bartłomiej Byjoś

Delfina Przeszłowska-Byjoś

kontakt@delfinaibartek.com.pl

TOP