LOLLIPOP SOLO

Kobiecy występ solowy z wykorzystaniem rekwizytu lollipop, pozwala ujrzeć, to co w kobiecie najpiękniejsze – piękne, wysportowane ciało w ewolucjach nie pozwalających widzowi przejść obok nich obojętnie.

Występ pokazuje Delfinę w nieco innym, mocniejszym wydaniu, nie ujmując ani grama z jej lekkości i gracji. Subtelne ewolucje sprawiają wrażenie bardzo skomplikowanych, a zarazem łagodnych i przyjemnych dla oka.

Układy z wykorzystaniem lollipop lyra (freestanding aerial hoop) wprowadziliśmy do swojej oferty jako pierwsi w Polsce, zainspirowani sztuką cyrkową. Jego wykorzystanie dodaje układowi świeżości i dynamiki.

Lollipop jest świetną alternatywą dla standardowej aero akrobatyki, ale jego zaletom jest fakt, że jest wolnostojący i nie wymaga dodatkowych prac związanych z montażem rekwizytów do akrobatyki powietrznej.

Pokaz LOLLIPOP SOLO idealnie sprawdzi się na imprezach, gdzie nie potrzeba naszego duetu lub przeciwnie, organizatorowi zależy na tym, aby wystąpiła kobieta.

Zainteresowany? Napisz do nas.

Kontakt Delfina & Bartek

Jesteśmy dla Was i chcemy spełniać Wasze oczekiwania, dostarczając emocji i występu na najwyższym poziomie. Planując pokaz, dbamy o najdrobniejsze elementy organizacyjne, by Wasi goście otrzymali artystyczny spektakl, który na długo pozostanie w Ich pamięci. Chcemy, byś razem z nami udał się w artystyczną podróż do świata pasji i emocji, gdzie najpiękniejsze chwile zamknęliśmy w niecodziennym widowisku.

Bartłomiej Byjoś

Delfina Przeszłowska-Byjoś

kontakt@delfinaibartek.com.pl

TOP