ADAGIO

Adagio, to z włoskiego „powoli, wolno”. I jak wskazuje nazwa, w tym występie nacisk kładziemy na powolne i precyzyjne wykonywanie ruchów. Zwolnione tempo ma na celu poruszyć widza kunsztem wykonywanego pokazu. Tu nie ma miejsca na przypadkowe ruchy. Wszystko ma swoje miejsce i cel.

Stateczna siła, połączona z wyjątkową gracją i gibkością ciała prezentuje się fenomenalnie. Niezwykle kruche i delikatne ciało Delfiny zachwyca siłą i mocą. Jego dopełnieniem i „ramą” jest mocne ciało Bartka. To układ, który pokazuje niezwykłe zgranie i kompletność naszego duetu akrobatycznego.

Tłem jak zwykle jest piękna muzyka, która w połączeniu z akrobatycznymi ewolucjami przenosi nas w świat magicznej, duchowej przestrzeni, daleko poza ramy zwykłych, emocjonalnych przeżyć.

Zachwyt i „gęsia skórka”, to to o czym najczęściej mówią nasi widzowie. Po kilkudziesięciu sekundach każdy z nich musi się zatrzymać, zwolnić i przenieść do naszego świata. Tu nie ma miejsca na myślenie o codziennych troskach, stresie w pracy czy obowiązkach. Spokój układu udziela się pozostaje na długo.

ADAGIO, to idealny występ artystyczny na eleganckie przyjęcia i gale. Przeznaczony dla wyrafinowanych widzów, którzy doceniają nie tylko trudność i skomplikowanie figur akrobatycznych, ale również wymiar artystyczny i emocjonalny.

Zobacz występ Adiago Duo na Youtube

Zainteresowany? Napisz do nas.

Kontakt Delfina & Bartek

Jesteśmy dla Was i chcemy spełniać Wasze oczekiwania, dostarczając emocji i występu na najwyższym poziomie. Planując pokaz, dbamy o najdrobniejsze elementy organizacyjne, by Wasi goście otrzymali artystyczny spektakl, który na długo pozostanie w Ich pamięci. Chcemy, byś razem z nami udał się w artystyczną podróż do świata pasji i emocji, gdzie najpiękniejsze chwile zamknęliśmy w niecodziennym widowisku.

Bartłomiej Byjoś

Delfina Przeszłowska-Byjoś

kontakt@delfinaibartek.com.pl

TOP