TOXIC LOVE STORY

Historia kobiety i mężczyzny, których łączy coś bardzo wyjątkowego i mocnego, ale ta miłość, to ,,toxic love”. Ona wie, że ten mężczyzna nie jest dla niej i powinna to skończyć, ale uczucie jest mocniejsze. Pasja i namiętność, które działają na nich jak magnez. Ostatecznie potęga miłości wygrywa i zmienia ,,toxic love” w ,,love story”. Całość dopełniona niezwykle mocną, a jednocześnie zmysłową muzyką, która była inspiracją do stworzenia układu TOXIC LOVE STORY.

To nie tylko występ akrobatyczny, czy występ artystyczny. To miłosny spektakl o sile namiętności.

Nieodzownym elementem układu są rekwizyty – stół i krzesła, dzięki którym nie da się przejść obok tego występu obojętnie. Do tego zmysłowe, ale eleganckie stroje i to wszystko tworzy nam TOXIC LOVE STORY.

Układ został przygotowany specjalnie na półfinałowy występ w Bułgarskim Mam Talent. Bardzo entuzjastycznie odebrany przez jury i publiczność.

To idealny występ na widowiska WOW, gdyż zostanie w pamięci widza na długo po jego obejrzeniu.

Pokaz akrobatyczny Toxic Love story na Youtube

Zainteresowany? Napisz do nas.

Kontakt Delfina & Bartek

Jesteśmy dla Was i chcemy spełniać Wasze oczekiwania, dostarczając emocji i występu na najwyższym poziomie. Planując pokaz, dbamy o najdrobniejsze elementy organizacyjne, by Wasi goście otrzymali artystyczny spektakl, który na długo pozostanie w Ich pamięci. Chcemy, byś razem z nami udał się w artystyczną podróż do świata pasji i emocji, gdzie najpiękniejsze chwile zamknęliśmy w niecodziennym widowisku.

Bartłomiej Byjoś

Delfina Przeszłowska-Byjoś

kontakt@delfinaibartek.com.pl

TOP