POZYTYWKA

Historia pięknej i bajkowej, choć nieco trudnej miłości. On - zafascynowany porzuconą pozytywką, ona - na nowo „nakręcona” i ożywiona mocą miłości. Bliska upadku niespodziewanie odzyskuje siły w jego ramionach.

Ten mini spektakl, to zapowiedź akrobatycznych ewolucji najwyższych lotów. Okraszony bajkowym klimatem i pięknymi, można by rzec, słodkimi strojami. Pokaz zaczyna się bardzo spokojnie i lirycznie, by w dalszej części przejść w dynamiczny. Zawiera sporo trudnych elementów indywidualnych, pozwalających dostrzec niezwykłą wręcz równowagę ciała. Elementy wspólne również zachwycają i zapierają dech w piersi, pokazując siłę i pasję naszego duetu.

Magii pokazowi dodaje muzyka, która pozwala widzowi poczuć historie „Pozytywki” wszystkimi zmysłami.

POZYTYWKA zachwyciła jury i widzów V edycji programu „Mam Talent”, dając nam tym samym zwycięstwo w całym programie. Przez bardzo długi okres ulubiony pokaz akrobatyczny naszych Klientów i widzów. Idealny na romantyczne czy bajkowe imprezy, ale nie tylko, bo kto z nas nie lubi pozytywek? To powrót do pięknych i beztroskich czasów dzieciństwa. Historia „Pozytywki”, to nie tylko występ akrobatyczny. To spektakl artystyczny, który wzrusza i zachwyca, a widzowie przenoszą się na te kilka minut w świat niezwykłej bajki.

Zobacz występ pozytywka Duo na Youtube

Zainteresowany? Napisz do nas.

Kontakt Delfina & Bartek

Jesteśmy dla Was i chcemy spełniać Wasze oczekiwania, dostarczając emocji i występu na najwyższym poziomie. Planując pokaz, dbamy o najdrobniejsze elementy organizacyjne, by Wasi goście otrzymali artystyczny spektakl, który na długo pozostanie w Ich pamięci. Chcemy, byś razem z nami udał się w artystyczną podróż do świata pasji i emocji, gdzie najpiękniejsze chwile zamknęliśmy w niecodziennym widowisku.

Bartłomiej Byjoś

Delfina Przeszłowska-Byjoś

kontakt@delfinaibartek.com.pl

TOP