ROMANTIC DUO

Jak sama nazwa wskazuje, ROMANTIC DUO, to artystyczna eksplozja uczuć. Sensualny, ciepły i dojrzały. Występ pokazuję grę miłosną - z jednej strony odrzucenie, z drugiej przyciąganie, które nie pozwala o sobie zapomnieć. Dwa ciała, miłość, pasja i namiętność.

Miłość, która bywa przewrotna, ale jednocześnie jest najpiękniejszym i najmocniejszym uczuciem świata. Zgubna namiętność, podsycana niepewnością.

Całe show jest oparte na figurach stricte siłowych i balansie dwóch ciał. Jego przesłaniem jest zaufanie, widoczne w każdej pozycji akrobatycznej. Magiczna gra świateł i zapierające dech w piersiach akcenty muzyczne są siła napędową tego pokazu i w pełni odzwierciedlają możliwości fizyczne naszego duetu.

ROMANTIC DUO, to występ akrobatyczny, który dał nam przepustkę do finału programu Mam Talent. Zachwycił jury w studio i widzów przed telewizorami. Do tej pory zachwyca publiczność na pokazach, w trakcie których go prezentujemy.

Idealny na romantyczne imprezy czy po prostu na takie, na które przychodzą pary. Rozpala zmysły i zostaje w pamięci na długo.

Zobacz występ romantic Duo na Youtube

Zainteresowany? Napisz do nas.

Kontakt Delfina & Bartek

Jesteśmy dla Was i chcemy spełniać Wasze oczekiwania, dostarczając emocji i występu na najwyższym poziomie. Planując pokaz, dbamy o najdrobniejsze elementy organizacyjne, by Wasi goście otrzymali artystyczny spektakl, który na długo pozostanie w Ich pamięci. Chcemy, byś razem z nami udał się w artystyczną podróż do świata pasji i emocji, gdzie najpiękniejsze chwile zamknęliśmy w niecodziennym widowisku.

Bartłomiej Byjoś

Delfina Przeszłowska-Byjoś

kontakt@delfinaibartek.com.pl

TOP